Móda

Letní obuv? Může být stylovější, než si myslíte. Žabky, pantofle a sandálky z Different.cz vás dostanou!

Léto se blíží mílovými kroky a s ním samozřejmě také potřeba obměny šatníku novými, neokoukanými kousky. Podobným způsobem byste bezesporu měli přistupovat také k botníku, respektive k obuvi, protože i boty potřebují jednou za čas vyměnit za nové. Pokud však máte s nákupem kvalitní obuvi bohaté zkušenosti, moc dobře víte, že její cena jde ruku v ruce s kvalitou a designovým provedením. Vlastně je to logické a přirozené. Přesto se nabízí možnost nákupu prvotřídní obuvi za částky, z nichž se vám průvan v peněžence neudělá. Které značky momentálně letí, a přitom je nenosí každá druhá? Inspirovali jsme se aktuální nabídkou tak trochu jiného e-shopu s módou. Co jsme na Different.cz našli?

Jaké značky nás uhranuly?

Na Different.cz móda hýří barvami a originálními nápady. Je z čeho vybírat! Nejvíce nás zaujala obuv značek Grendha, Rider, Ipanema a Zaxy.

Všechny zmíněné značky mají co nabídnout. Podívejme se na ně pěkně popořadě. Začneme s Grendha – značkou, která má v nabídce produktů opravdu široký výběr elegantních žabek. Jsou natolik stylové, že bychom v nich bez mrknutí oka zašli i na méně formální společenskou akci. Využití samozřejmě najdou i v „běžném provozu“. Ve městě i na koupališti.

Další nepřehlédnutelnou značkou, která se zabývá výrobou letní obuvi, je Rider. Moderní Rider sandály ocení zejména pánové holdující vodním sportům a sportovně laděné ženy. Neotřelý design pantoflí a žabek vybízí právě k letním radovánkám. Působí robustně a leccos vydrží.

Každá žena si ráda jednou za čas dopřeje jistou dávku luxusu a upoutá pozornost okolí. Možná si pamatujete na luxusní Melissy. Stejný výrobce (Grandene) nyní mění pohled na žabky a sandálky. Značka Ipanema odkazuje na známou exotickou čtvrť v Rio de Janeiru a bezesporu patří k tomu nejlepšímu, na co v sortimentu letní obuvi narazíte.

Závěrečná zmínka patří nádherným plastovým botám Zaxy – o něco levnější, sesterské řadě značky Melissa. Navzdory dostupnější ceně však počítejte s notnou dávkou stylu, exkluzivního designu a kvality.

A teď hurá na Different.cz, kde si můžete letní obuv prohlédnout hezky na jednom místě. Není možné, abyste si nevybrala…

 

Suprové ubytování v ČR

Hledáte si suprové ubytování na letní dovolenou? Mezi nejsuprovejší a nejoblíbenější lokality patří Jižní Čechy a Jeseníky. Na stránce ubytování Jižní Čechy najdete mnoho chalup, penzionů i apartmánů. Doporučujeme Vám také stránku Jeseníky ubytování s príma tipy na dovolenkové zážitky.