Kvalitní veterinární péče je základ

Každý, kdo si někdy pořídil domácího mazlíčka, dá jistě za pravdu, že kromě radosti se s péčí o něj pojí i celá řada starostí. Jednou z nich je například pravidelná veterinární péče, kterou mnoho chovatelů bohužel často podceňuje.

Jde to i s úsměvem

Co se týče veterinářů, můžete mnohdy narazit na nepříjemné osoby, jež očividně nebaví jejich práce. Proč se ale zdržovat na takových klinikách, když to jde i jinak? Veterinární klinika Praha Metropolevet sdružuje pouze odborníky, kteří svoji práci vnímají jako poslání, což se odráží velice pozitivně na jejich přístupu. Mimo to tam na vás čeká příjemné rodinné prostředí, kde se budou cítit dobře jak zvířátka, tak i jejich chovatelé. Zapomeňte na neosobní ošklivé prostory.
Metropolevet nabízí komplexní veterinární péči pro malá zvířata, jako jsou psi, kočky, králíci i jiní hlodavci, fretky atd. Zpravidla se jedná o pravidelná očkování, kastrace, ale taktéž o celou řadu dalších, složitějších zákroků. Ročně je na této klinice ošetřeno až 11 000 zvířecích pacientů. Personál má ke klientům osobní přístup a v případě nejasností všechno rád vysvětlí.

Nadstandardní výbava

Velkou výhodou této veterinární kliniky je bezpochyby její špičkové nadstandardní vybavení, jaké byste jinde hledali jen marně. Díky tomu je možné stanovit diagnózu ve velmi krátkém čase, k čemuž rozhodně přispívá i tamní speciální laboratoř. Přímo na webových stránkách naleznete transparentní ceník jednotlivých úkonů, takže si můžete udělat předem alespoň přibližný obrázek o tom, kolik vás návštěva veteriny bude stát peněz.
Kromě ceníku na webu naleznete zbytek všech důležitých informací, jež by vás ještě mohly zajímat. Stačí, když pouze kliknete na odkaz veterina Praha - https://www.metropolevet.cz/ a vše budete mít v mžiku přehledně přímo před nosem.

Publikováno: 24. 10. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ivana Křivánková