Farma Michael: Skvělé místo pro nezapomenutelnou svatbu či firemní akci

Plánujete do toho praštit, nebo uspořádat firemní akci, na kterou vaši zaměstnanci hned tak nezapomenou? Klíčem k úspěchu je vhodné místo. Jedno bychom pro vás měli. Je jím farma Michael nedaleko Slapské přehrady. Nejenom ti konzervativně založení potvrdí, že svatba je jedním z nejdůležitějších životních milníků a i v dnešní společnosti má své místo. Zdaleka přitom nemáme na mysli jen obřad jako takový, byť i okamžik pronesení slastného ano patří mezi nejdůležitější okamžiky našich životů. Ať již malá skromná čítající několik svatebčanů, nebo velká luxusní svatba, jedno by obě měly mít společné. Do konce života byste na ni neměli zapomenout.

Žádný Staromák, ale farma Michael

Jste z Prahy a okolí? V tom případě zapomeňte na turisty přelidněné Staroměstské náměstí a vyrazte svůj nový stav zpečetit kousek za Prahu. V Nedvězí nedaleko Slapské přehrady na vás čeká kouzelná farma s rančem Michael. Ženich k nevěstě zde tak má jedinečnou příležitost doslova a do písmene přiklusat na koni. Není to romantické?

Svatba v přírodě

Svatba v přírodě má své kouzlo, nemyslíte? Navozuje totiž pocit svobody, byť o ni budoucí novomanželé přicházejí. Areál plný stromů, květin a zvířat, jenž farma Michael nabízí, ve srovnání se stísněnými prostory nudné obřadní síně, v níž které není k hnutí, zkrátka pro mnoho snoubenců vítězí na plné čáře. Což ostatně dokazuje i prestižní titul Svatební místo 2017, kterým se farma právem pyšní.

Svatba v bezprostřední blízkosti přírody je trendy. Nedivíme se! | Foto: farmamichael.cz

Na své svatbě nešetřete!

A pozvěte na ni každého, kdo si to jen trochu zaslouží. Nebojte, všichni se na farmu pohodlně vejdou. Zahradní i vnitřní prostory pojmou až 500 osob. A až 130 lidí na farmě může i přespat!

Firemní akce všeho druhu

Farma Michael ovšem nemá otevřené dveře jen pro novomanžele a jejich hosty. Její velkorysé prostory jsou vhodné i pro firemní akce všeho druhu, ať již se jedná o zasedání, konference, prezentace či různé worskhopy, na které můžete pozvat až tisícovku lidí. Problémem samozřejmě nejsou ani firemní akce s ubytováním. Věřte, že po zajímavém programu, který je navíc možné skloubit s golfem, rybařením, jízdou na koni či wellness, se totiž nikomu nebudete chtít domů.

Publikováno: 18. 04. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková